Lisans Öğrencilerine Yönelik İklim Değişikliği Etkinlik Bilgi PaylaşımıTüm Duyurular
26
ŞUB

TÜBİTAK 2237 A- program desteği ile 29 Mart - 4 Nisan 2021 tarihleri arasında İklim Değişikliği ana teması ile öğrencilerin bilgi ve farkındalık düzeyini arttırmaya yönelik bir etkinlik düzenlemekteyiz. Çevrimiçi ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlik, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü 3. ve 4. sınıf öğrencilerinin başvurularına açıktır. Eğitim kapsamında; Şehir ve Bölge Planlama bölümü, Ekonomi bölümü, Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinden hocalarımızın eğitmen olarak katkı ve katılımları ile iklim değişikliği disipliner çerçevede ele alınmaktadır. 

klim Değişikliğine Duyarlı Yerleşimlere Doğru: Geleceği Birlikte Düşünelim" başlıklı etkinliğimizin internet sitesi https://iklimplanlama2021.com adresindedir. Öğrencilerimiz başvurular hakkında bilgilere bu adresten ulaşabileceklerdir.  

 

Tüm bölümlerden öğrencilerin katılımının sağlanabilmesi ve farklı bölümlerden öğrencilerin bir araya gelebilmesini de sağlamak amacıyla etkinlik bilgisini sizlerle paylaşıyorum. Bölümünüz web sitesinde ve/veya  derslerine girmekte olduğunuz 3 ve 4. sınıf öğrencileriniz ile etkinlik web adresi bağlantısının paylaşılmasını arz ediyoruz.
Düzenleme Kurulu Adına
Dr. Pervin ŞENOL